Vishay Dale CRCW251275R0DKTGP
CRCW251275R0DKTGP
Part No.:
CRCW251275R0DKTGP
Datasheet:
CRCW251275R0DKTGP.pdf
Description:
RES SMD 75 OHM 0.5% 1W 2512