Vishay Dale CRCW2512768KFKEG
CRCW2512768KFKEG
Part No.:
CRCW2512768KFKEG
Datasheet:
CRCW2512768KFKEG.pdf
Description:
RES SMD 768K OHM 1% 1W 2512