Vishay Dale CRCW2512768RFKEG
CRCW2512768RFKEG
Part No.:
CRCW2512768RFKEG
Datasheet:
CRCW2512768RFKEG.pdf
Description:
RES SMD 768 OHM 1% 1W 2512