Vishay Dale CRCW251276K8FKEG
CRCW251276K8FKEG
Part No.:
CRCW251276K8FKEG
Datasheet:
CRCW251276K8FKEG.pdf
Description:
RES SMD 76.8K OHM 1% 1W 2512