Vishay Dale CRCW251276R8FKEG
CRCW251276R8FKEG
Part No.:
CRCW251276R8FKEG
Datasheet:
CRCW251276R8FKEG.pdf
Description:
RES SMD 76.8 OHM 1% 1W 2512