Vishay Dale CRCW2512787KFKEG
CRCW2512787KFKEG
Part No.:
CRCW2512787KFKEG
Datasheet:
CRCW2512787KFKEG.pdf
Description:
RES SMD 787K OHM 1% 1W 2512