Vishay Dale CRCW25127K32FKEG
CRCW25127K32FKEG
Part No.:
CRCW25127K32FKEG
Datasheet:
CRCW25127K32FKEG.pdf
Description:
RES SMD 7.32K OHM 1% 1W 2512