Vishay Dale CRCW25127K68FKEG
CRCW25127K68FKEG
Part No.:
CRCW25127K68FKEG
Datasheet:
CRCW25127K68FKEG.pdf
Description:
RES SMD 7.68K OHM 1% 1W 2512