Vishay Dale CRCW25127M15FKEG
CRCW25127M15FKEG
Part No.:
CRCW25127M15FKEG
Datasheet:
CRCW25127M15FKEG.pdf
Description:
RES SMD 7.15M OHM 1% 1W 2512