Vishay Dale CRCW25127M32FKEG
CRCW25127M32FKEG
Part No.:
CRCW25127M32FKEG
Datasheet:
CRCW25127M32FKEG.pdf
Description:
RES SMD 7.32M OHM 1% 1W 2512