Vishay Dale CRCW25127M50FKEG
CRCW25127M50FKEG
Part No.:
CRCW25127M50FKEG
Datasheet:
CRCW25127M50FKEG.pdf
Description:
RES SMD 7.5M OHM 1% 1W 2512