Vishay Dale CRCW25127M68FKEG
CRCW25127M68FKEG
Part No.:
CRCW25127M68FKEG
Datasheet:
CRCW25127M68FKEG.pdf
Description:
RES SMD 7.68M OHM 1% 1W 2512