Vishay Dale CRCW25127M87FKEG
CRCW25127M87FKEG
Part No.:
CRCW25127M87FKEG
Datasheet:
CRCW25127M87FKEG.pdf
Description:
RES SMD 7.87M OHM 1% 1W 2512