Vishay Dale CRCW2512806KFKEG
CRCW2512806KFKEG
Part No.:
CRCW2512806KFKEG
Datasheet:
CRCW2512806KFKEG.pdf
Description:
RES SMD 806K OHM 1% 1W 2512