Vishay Dale CRCW2512806RFKEH
CRCW2512806RFKEH
Part No.:
CRCW2512806RFKEH
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
2512 (6432 Metric)
Datasheet:
CRCW2512806RFKEH.pdf
Description:
RES SMD 806 OHM 1% 1W 2512