Vishay Dale CRCW251280K6FKEG
CRCW251280K6FKEG
Part No.:
CRCW251280K6FKEG
Datasheet:
CRCW251280K6FKEG.pdf
Description:
RES SMD 80.6K OHM 1% 1W 2512