Vishay Dale CRCW251280R6FKEG
CRCW251280R6FKEG
Part No.:
CRCW251280R6FKEG
Datasheet:
CRCW251280R6FKEG.pdf
Description:
RES SMD 80.6 OHM 1% 1W 2512