Vishay Dale CRCW2512820KFKEG
CRCW2512820KFKEG
Part No.:
CRCW2512820KFKEG
Datasheet:
CRCW2512820KFKEG.pdf
Description:
RES SMD 820K OHM 1% 1W 2512