Vishay Dale CRCW2512820KFKEH
CRCW2512820KFKEH
Part No.:
CRCW2512820KFKEH
Datasheet:
CRCW2512820KFKEH.pdf
Description:
RES SMD 820K OHM 1% 1W 2512