Vishay Dale CRCW251282K0FKEG
CRCW251282K0FKEG
Part No.:
CRCW251282K0FKEG
Datasheet:
CRCW251282K0FKEG.pdf
Description:
RES SMD 82K OHM 1% 1W 2512