Vishay Dale CRCW251282R5FKEH
CRCW251282R5FKEH
Part No.:
CRCW251282R5FKEH
Datasheet:
CRCW251282R5FKEH.pdf
Description:
RES SMD 82.5 OHM 1% 1W 2512