Vishay Dale CRCW2512845KFKEG
CRCW2512845KFKEG
Part No.:
CRCW2512845KFKEG
Datasheet:
CRCW2512845KFKEG.pdf
Description:
RES SMD 845K OHM 1% 1W 2512