Vishay Dale CRCW2512845RFKEG
CRCW2512845RFKEG
Part No.:
CRCW2512845RFKEG
Datasheet:
CRCW2512845RFKEG.pdf
Description:
RES SMD 845 OHM 1% 1W 2512