Vishay Dale CRCW251284K5FKEG
CRCW251284K5FKEG
Part No.:
CRCW251284K5FKEG
Datasheet:
CRCW251284K5FKEG.pdf
Description:
RES SMD 84.5K OHM 1% 1W 2512