Vishay Dale CRCW251284R5FKEG
CRCW251284R5FKEG
Part No.:
CRCW251284R5FKEG
Datasheet:
CRCW251284R5FKEG.pdf
Description:
RES SMD 84.5 OHM 1% 1W 2512