Vishay Dale CRCW251286R6FKEH
CRCW251286R6FKEH
Part No.:
CRCW251286R6FKEH
Datasheet:
CRCW251286R6FKEH.pdf
Description:
RES SMD 86.6 OHM 1% 1W 2512