Vishay Dale CRCW2512887KFKEG
CRCW2512887KFKEG
Part No.:
CRCW2512887KFKEG
Datasheet:
CRCW2512887KFKEG.pdf
Description:
RES SMD 887K OHM 1% 1W 2512