Vishay Dale CRCW2512887RFKEG
CRCW2512887RFKEG
Part No.:
CRCW2512887RFKEG
Datasheet:
CRCW2512887RFKEG.pdf
Description:
RES SMD 887 OHM 1% 1W 2512