Vishay Dale CRCW251288K7FKEG
CRCW251288K7FKEG
Part No.:
CRCW251288K7FKEG
Datasheet:
CRCW251288K7FKEG.pdf
Description:
RES SMD 88.7K OHM 1% 1W 2512