Vishay Dale CRCW251288R7FKEG
CRCW251288R7FKEG
Part No.:
CRCW251288R7FKEG
Datasheet:
CRCW251288R7FKEG.pdf
Description:
RES SMD 88.7 OHM 1% 1W 2512