Vishay Dale CRCW25128K06FKEG
CRCW25128K06FKEG
Part No.:
CRCW25128K06FKEG
Datasheet:
CRCW25128K06FKEG.pdf
Description:
RES SMD 8.06K OHM 1% 1W 2512