Vishay Dale CRCW25128K20FKEG
CRCW25128K20FKEG
Part No.:
CRCW25128K20FKEG
Datasheet:
CRCW25128K20FKEG.pdf
Description:
RES SMD 8.2K OHM 1% 1W 2512