Vishay Dale CRCW25128K45FKEG
CRCW25128K45FKEG
Part No.:
CRCW25128K45FKEG
Datasheet:
CRCW25128K45FKEG.pdf
Description:
RES SMD 8.45K OHM 1% 1W 2512