Vishay Dale CRCW25128K87FKEG
CRCW25128K87FKEG
Part No.:
CRCW25128K87FKEG
Datasheet:
CRCW25128K87FKEG.pdf
Description:
RES SMD 8.87K OHM 1% 1W 2512