Vishay Dale CRCW25128M06FKEG
CRCW25128M06FKEG
Part No.:
CRCW25128M06FKEG
Datasheet:
CRCW25128M06FKEG.pdf
Description:
RES SMD 8.06M OHM 1% 1W 2512