Vishay Dale CRCW25128M20FKEG
CRCW25128M20FKEG
Part No.:
CRCW25128M20FKEG
Datasheet:
CRCW25128M20FKEG.pdf
Description:
RES SMD 8.2M OHM 1% 1W 2512