Vishay Dale CRCW25128M25FKEG
CRCW25128M25FKEG
Part No.:
CRCW25128M25FKEG
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
2512 (6432 Metric)
Datasheet:
CRCW25128M25FKEG.pdf
Description:
RES SMD 8.25M OHM 1% 1W 2512