Vishay Dale CRCW25128M45FKEG
CRCW25128M45FKEG
Part No.:
CRCW25128M45FKEG
Datasheet:
CRCW25128M45FKEG.pdf
Description:
RES SMD 8.45M OHM 1% 1W 2512