Vishay Dale CRCW25128M66FKEG
CRCW25128M66FKEG
Part No.:
CRCW25128M66FKEG
Datasheet:
CRCW25128M66FKEG.pdf
Description:
RES SMD 8.66M OHM 1% 1W 2512