Vishay Dale CRCW25128M87FKEG
CRCW25128M87FKEG
Part No.:
CRCW25128M87FKEG
Datasheet:
CRCW25128M87FKEG.pdf
Description:
RES SMD 8.87M OHM 1% 1W 2512