Vishay Dale CRCW2512909KFKEG
CRCW2512909KFKEG
Part No.:
CRCW2512909KFKEG
Datasheet:
CRCW2512909KFKEG.pdf
Description:
RES SMD 909K OHM 1% 1W 2512