Vishay Dale CRCW251290K9FKEG
CRCW251290K9FKEG
Part No.:
CRCW251290K9FKEG
Datasheet:
CRCW251290K9FKEG.pdf
Description:
RES SMD 90.9K OHM 1% 1W 2512