Vishay Dale CRCW2512910KFKEG
CRCW2512910KFKEG
Part No.:
CRCW2512910KFKEG
Datasheet:
CRCW2512910KFKEG.pdf
Description:
RES SMD 910K OHM 1% 1W 2512