Vishay Dale CRCW2512910RFKEG
CRCW2512910RFKEG
Part No.:
CRCW2512910RFKEG
Datasheet:
CRCW2512910RFKEG.pdf
Description:
RES SMD 910 OHM 1% 1W 2512