Vishay Dale CRCW251291K0FKEG
CRCW251291K0FKEG
Part No.:
CRCW251291K0FKEG
Datasheet:
CRCW251291K0FKEG.pdf
Description:
RES SMD 91K OHM 1% 1W 2512