Vishay Dale CRCW251291R0FKEG
CRCW251291R0FKEG
Part No.:
CRCW251291R0FKEG
Datasheet:
CRCW251291R0FKEG.pdf
Description:
RES SMD 91 OHM 1% 1W 2512