Vishay Dale CRCW251291R0FKEH
CRCW251291R0FKEH
Part No.:
CRCW251291R0FKEH
Datasheet:
CRCW251291R0FKEH.pdf
Description:
RES SMD 91 OHM 1% 1W 2512