Vishay Dale CRCW2512931KFKEG
CRCW2512931KFKEG
Part No.:
CRCW2512931KFKEG
Datasheet:
CRCW2512931KFKEG.pdf
Description:
RES SMD 931K OHM 1% 1W 2512