Vishay Dale CRCW2512931RFKEG
CRCW2512931RFKEG
Part No.:
CRCW2512931RFKEG
Datasheet:
CRCW2512931RFKEG.pdf
Description:
RES SMD 931 OHM 1% 1W 2512