Vishay Dale CRCW251293K1FKEG
CRCW251293K1FKEG
Part No.:
CRCW251293K1FKEG
Datasheet:
CRCW251293K1FKEG.pdf
Description:
RES SMD 93.1K OHM 1% 1W 2512